Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Газпром

Договір про будівництво газопроводу TAP буде підписаний 13 лютого - МЗС Греції

PDFДрукE-mail

Договір про будівництво газопроводу TAP буде підписаний 13 лютогоГреція, Італія і Албанія підпишуть міжурядовий договір про будівництво Трансадріатичного газопроводу (Trans Adriatic Pipeline, TAP) 13 лютого поточного року в Афінах, повідомив у суботу міністр закордонних справ Греції Дімітріс Аврамопулос.

Автор: Олексій Богдановський 02.02.2013 21:52
 

Недобір газу Україною не відобразиться на його постачаннях до Європи - Єврокомісія

PDFДрукE-mail

Газовий пальникЄврокомісія сподівається, що виставлений Києву рахунок за недобір газу у 2012 році не приведе до проблем в постачаннях газу в країни Європи, заявила в Брюсселі на брифінгу представник Єврокомісії Марлін Холзнер.

28.01.2013 16:27
 

Подача газу до Вірменії припинена на три дні

PDFДрукE-mail

Подача газу до Вірменії припинена на три дніПодача газу до Вірменії тимчасово припинена 1 жовтня з 06:20 ранку строком на три дні, повідомляє агентство економічної інформації "АРКА" з посиланням на сайт компанії "АрмРосгазпром".

Згідно з повідомленням, про це компанію офіційно оповістила Газотранспортна компанія Грузії, передає агентство "Новості-Арменія".

"Грузинська компанія планує проведення ремонтних робіт на магістральному газопроводі "Північний Кавказ – Закавказзя". Газопостачання споживачів республіки здійснюватиметься без обмежень", - наголошується в повідомленні.

01.10.2012 11:09
   

"Газпром" і RWE відмовилися від спільного проекту в електроенергетиці

PDFДрукE-mail

"Газпром" і RWE відмовилися від спільного проекту в електроенергетиці"Газпром" і німецька RWE припинили переговори про можливе партнерство у сфері електроенергетики.

"По взаємній домовленості RWE і "Газпром" вирішили сьогодні відмовитися від ексклюзивних переговорів про можливість створення спільного проекту для будівництва і експлуатації електростанцій в Німеччині, Великобританії і Нідерландах", - мовиться в повідомленні німецької компанії.

22.12.2011 16:00
 

Акції Газпрому на ММВБ змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринку

PDFДрукE-mail

Акції Газпрому на ММВБ змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринкуАкції "Газпрому" на ММВБ, що дорожчають до 17.22 мск майже на 5% і коштують вже більше 184 рублів, змінили акції Ощадбанку в ролі локомотиву ринку в середу, свідчать дані біржі.

01.12.2011 17:16
   

Сторінка 1 із 3

<< Перша < Попередня 1 2 3 Наступна > Остання >>
© 2022 - Економічні новини
   
| Неділя, 04. Грудня 2022 || Економічні новини |