Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій Бєлтрансгаза

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій Бєлтрансгаза

PDFДрукE-mail

Білорусія одержала від Газпрому $2,5 млрд за 50% акцій БєлтрансгазаБілорусія одержала 2,5 мільярдів доларів від продажу "Газпрому" 50% акцій газотранспортного підприємства "Бєлтрансгаз", виходить з повідомлення, поширеного управлінням інформації Нацбанку Білорусії у четвер.

"За попередніми даними, за підсумками листопада об'єм золотовалютних резервів Білорусії збільшився на 2,74 мільярдів доларів. Таким чином, на 1 грудня 2011 року рівень міжнародних резервних активів у визначенні ССРД МВФ досяг 7,38 мільярдів доларів", - мовиться у повідомленні.

 

"Збільшенню золотовалютних резервів сприяло надходження коштів від продажу акцій ВАТ "Бєлтрансгаз" у розмірі 2,5 мільярдів доларів, а також конвертації нерезервних активів в резервні", - пояснює Нацбанк.

У понеділок Держкоммайно Білорусії повідомляло, що білоруська сторона чекає надходження 2,5 мільярдів доларів за проданий "Газпрому" пакет акцій "Бєлтрансгаза" протягом 15 днів єдиним платежем.

Договір про продаж 50% акцій "Бєлтрансгаза" "Газпрому" був підписаний у Москві 25 листопада. Таким чином, російський газовий холдинг консолідував 100% акцій білоруського підприємства.

Глава "Газпрому" Олексій Міллер ще в червні говорив, що холдинг згоден заплатити за 50% "Бєлтрансгаза" 2,5 мільярди доларів, що залишилися, - таку ж ціну, як за перший пакет акцій білоруської компанії.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |