Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Росія може збільшити закупівлі азербайджанського газу

Росія може збільшити закупівлі азербайджанського газу

PDFДрукE-mail

У жовтні 2009 року між ТОВ "Газпром експорт" і Державною нафтовою компанією Азербайджанської Республіки був підписаний довгостроковий контракт купівлі-продажу азербайджанського природного газу.В ході офіційного візиту президента Дмитра Мєдвєдєва до Азербайджану 2-3 вересня планується підписання "Газпромом" додаткової угоди до контракту про збільшення постачань до Росії азербайджанського природного газу в 2011-2012 роках, повідомляє агентство "Фінмаркет".

Помічник президента Сергій Приходько на брифінгу в середу повідомив, що можливо, буде підписана угода між "Газпромом" і Державною нафтовою компанією Азербайджану "Про додаткову угоду до контракту про збільшення постачань азербайджанського природного газу в 2011-2012 роках". Взаємодія в енергетичній сфері, а також перспективні інвестиційні проекти є пріоритетом в двосторонній співпраці, сказав він.

У жовтні 2009 року між ТОВ "Газпром експорт" і Державною нафтовою компанією Азербайджанської Республіки був підписаний довгостроковий контракт купівлі-продажу азербайджанського природного газу. Контрактні умови діючого документа передбачають постачання газу в період 2010-2015 рр. в річному об'ємі 0,5 млрд куб. м.

Досягнута домовленість про збільшення річного об'єму у 2010 році до 1 млрд куб. м з можливістю узгодження сторонами збільшення постачань. Максимальний об'єм закупівлі газу контрактом не обмежений. Вартість газу визначається формулою ціни.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |