Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

"Газпром" прогнозує подвійне зростання експортних тарифів на газ

"Газпром" прогнозує подвійне зростання експортних тарифів на газ

PDFДрукE-mail

Олександр МєдвєдєвЗамголови правління Олександр Мєдвєдєв заявив в інтерв'ю Financial Times Deutschland, що він чекає подвійного зростання тарифів на газ до 2012 року, повідомляє Inopressa.ru. "Погані новини для споживачів газу", пише німецьке видання.

"Я вважаю, що до 2012 року буде досягнутий докризовий ціновий рівень", - цитує газета замголови правління найважливішого для Німеччини постачальника газу. Якщо прогноз виявиться вірним, то це означатиме подвійне підвищення цін на газ, додає видання, підкреслюючи, що "слова Мєдвєдєва мають солідну вагу в галузі. Російський газовий монополіст поставляє до Європи близько чверті споживаного там газу".

"Ми виходимо з того, що до 2020 року наша частка на європейському ринку складатиме більше 30%", - відзначив Олександр Мєдвєдєв. Багато експертів вторять прогнозам Мєдвєдєва - попит на газ збільшиться як в Росії, так і у всьому світі.

"Багато постачальників газу має намір скористатися поступовим зростанням попиту для підвищення цін", - продовжує видання. Більше 80 німецьких компаній-постачальників має намір вже цією осінню підвищити ціни на 20%, стверджує інтернет-сайт Verivox.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |