Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Договір про будівництво газопроводу TAP буде підписаний 13 лютого - МЗС Греції

Договір про будівництво газопроводу TAP буде підписаний 13 лютого - МЗС Греції

PDFДрукE-mail

Договір про будівництво газопроводу TAP буде підписаний 13 лютогоГреція, Італія і Албанія підпишуть міжурядовий договір про будівництво Трансадріатичного газопроводу (Trans Adriatic Pipeline, TAP) 13 лютого поточного року в Афінах, повідомив у суботу міністр закордонних справ Греції Дімітріс Аврамопулос.
Про майбутню операцію було оголошено після зустрічі Аврамопулоса з главою МЗС Азербайджану Ельмаром Мамед'яровим в кулуарах Мюнхенської конференції з безпеки. Саме азербайджанський газ планується транспортувати до Західної Європи за допомогою ТАР. Гадана місткість газопроводу складе від 10 до 20 мільярдів кубометрів в рік. Акціонерами проекту є швейцарська компанія Axpo (42,5%), норвезька Statoil (42,5%) і німецька E.ON Ruhrgas (15%). Планується, що газопровід пройде з грецького міста Комотіні до Албанії, а далі по дну Адріатичного моря в італійський порт Бріндізі.

Переговори по деталях угоди між Грецією, Італією і Албанією ще не завершилися, повідомило у суботу Афінське агентство новин з посиланням на джерела в грецькому МЗС. Також на підписанні очікується представник уряду Азербайджану.

© 2023 - Економічні новини
   
| Субота, 04. Лютого 2023 || Економічні новини |