Важливо  

Читайте також  Рекламні матеріали  

Основні поняття економіки  

Автошколи попросили дати їм право приймати іспити замість ГІБДД

Автошколи попросили дати їм право приймати іспити замість ГІБДД

PDFДрукE-mail


Некомерційне партнерство «Гільдія автошкіл» запропонувало дозволити освітнім установам приймати водійські іспити замість ГИБДД . Відповідне звернення було направлено до комітету Держдуми по транспорту, повідомляє postup.brama.com.

Відзначається, що ідея передати повноваження автошкіл виникла в самій Державтоінспекції в 2016 році. Тоді МВС розробило проект наказу, однак, за даними джерела телеканалу, до першої версії документа у Мін'юсту виникли зауваження. Пізніше документ був скоректований і 3 квітня повторно направлений в відомство.

Координатор спільноти автолюбителів «Сині відерця» Петро Шкуматов виступив проти ініціативи «Гільдії автошкіл». На його думку, в разі, якщо такі правила будуть введені, «кількість лівих посвідчень, які можна буде оформити, різко зросте», передає Національна служба новин (НСН).

З 1 вересня 2016 року в Росії вступив в силу новий порядок складання іспитів на водійські права і отримання відповідних посвідчень. Зокрема, за помилку в теоретичної частини іспиту тепер призначаються додаткові питання, а кількість вправ на майданчику зросла до п'яти.

© 2021 - Економічні новини
   
| Четвер, 28. Жовтня 2021 || Економічні новини |